برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم
English فارسی

دانشکده توانبخشیRehabilitation Faculty

فهرست اصلی

کلینیک گفتار درمانی

کلینیک آسیب شناسی گفتار و زبان(گفتاردرمانی) دانشکده توانبخشی با بیش از هفت سال سابقه درخشان فعالیت بالینی توسط کارشناسان مربوطه و تحت نظر اساتید مجرب در درمان بیماران با انواع اختلالات از جمله ناروانی های گفتار(لکنت،...)،اختلالات تولید گفتار،اختلالات زبان در اثر آسیب مغزی ،اختلالات تشدید به ویژه در بیماران مبتلا به شکاف کام ،اختلال بلع و صوت  و .....همکاری دارد که در چند سال اخیر با توجه به همکاری همه جانبه پزشکان متخصص و اساتید گروه و ارائه خدمات تخصصی ،بیشترین نقش را در جذب بیماران مبتلا به شکاف کام و اختلال بلع  ایفاء کرده است.

این کلینیک مجهز به دستگاههای پیشرفته در ارزیابی و درمان بیماران از جمله لارنگواستروبوسکوپی،نرم افزارهای مربوط به آنالیز صوت،دستگاه پسخوراند شنیداری تاخیری(DAF ) و وسایل کمک آموزشی  و ............می باشد.

 کلینیک شنوایی شناسی  دانشکده نیز حدود سه سال است که به ارائه خدمات تشخیص،ارزیابی و درمان مراجعین با مشکلات شنوایی از جمله افت شنوایی و .......می پردازد. همچنین خدمات تربیت شنیداری در این مرکز توسط کارشناس و اساتید مربوطه  ارائه می شود.این کلینیک مجهز به اتاقک اکوستیک  و دستگاههای تخصصی مطابق با استاندارد روز شامل تمپانومتری ، ادیومتری و .....می باشد.                         

کلینیک دانشکده همه روزه صبح  آماده ارائه خدمات گفتاردرمانی  و شنوایی شناسی به بیماران می باشد و هر روز یکی از اساتید گروه به عنوان مسئول فنی کلینیک مشغول فعالیت می باشد.
 

        

برچسب ها :